E Ejte, 21.02.19, 3:34 AM
Shqipet - Hack MainRegistrationLogin
Welcome Mysafir | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: nicky  
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » vjedh rrjet
vjedh rrjet
shqipet-hackDate: E Premte, 06.02.09, 6:32 PM | Message # 1
Admin
Group: Administrators
Messages: 1552
Reputation: 0
Status: Jo ne Qasje
1) Program per scann ( Agry Ip Scanner )
Shkarko kete
http://garr.dl.sourceforge.net/sourc.../ipscan221.exe

Tash qka duhet ... skenoni rrjetin Lan ( local area connection )
dhe aty do te ju shfaqen Ip te cilat jan te gjalla qe shfrytzojn rrjet
e selektoni njo me tastin e djatht ja boni show Mac adress e kopjoni ate dhe shkoni keshtu

My Network places Properties / Local area Connection Properties / Tani tek configure / Advanced / Network Adress / Vendose tick tek value..Edhe u Kry

 
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » vjedh rrjet
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019