E Premte, 22.03.19, 1:00 AM
Shqipet - Hack MainRegistrationLogin
Welcome Mysafir | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: nicky  
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » hyri viktimes ne pc
hyri viktimes ne pc
shqipet-hackDate: E Premte, 06.02.09, 6:34 PM | Message # 1
Admin
Group: Administrators
Messages: 1552
Reputation: 0
Status: Jo ne Qasje
Se pari duhet te hapim Start ,
me pas Run , dhe ne Run shenojm "cmd" (pa thonjeza) Me pas do tju hapet 1 prompt Dhe ne te do te shenoni "telnet" . do tju shfaqet ni lloj prompti tjeter.. Pasi shfaqet telneti ateher shenojm
"o" (pa thonjeza) ..
dhe perfundimisht ne te do te shenojm :
// ip'n e pc's/c$
shembull : // 127.0.0.1/c$ dhe do te filloj te qaset (connecting pra: )

dhe ne qoftse esht online do te qaset kaq.. knaquni
p.s : Punon per Vetem kompjuteret qe e kan Share ndoj file apo folder , dhe qe eshte i lidhur LAN !

 
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » hyri viktimes ne pc
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019