E Premte, 22.03.19, 1:48 AM
Shqipet - Hack MainRegistrationLogin
Welcome Mysafir | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: nicky  
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » Theja Rregullat Shkolles (Theja Rregullat Shkolles)
Theja Rregullat Shkolles
hat-ab_1Date: E Premte, 13.03.09, 5:49 PM | Message # 1
Lieutenant
Group: Administrators
Messages: 556
Reputation: 0
Status: Jo ne Qasje
Theja Rregullat Shkolles

--------------------------------------------------------------------------------

Ju e dini qe ne shkollat qe ka Internet Nuk mund te Vizitoni Web Faqe qe deshironi.

Une e qita ket Tuto per tiu mesuar se si te hapim Web Faqe Qfar te Dojm.

Shkojm >>

Start> Run > cmd

E hapim CMD edhe e shkrujm ket.

Kodi:
ping www.shqipet-hack.tk

Pastaj Ipen IP e Kesaj WEB Faqeje.

Dhe registrohen ne PC. Tash mund te Hyni ne ket WEB.

Mirpo.

nese eshte e ndalur CMD-ja ather shkojm kshtu.

E hapim NotePad edhe e shkrujm ket

Kodi:
start cmd.exe
exitEdhe e shkojm File> Save as..> E shkrujm emrin CMD edhe ne fund .bat

Eshet shum e rensishme te shkruhet .bat

Pra cmd.bat

Edhe shkojm e Hapim At edhe e shkruj Prap

Kodi:
ping www.shqipet-hck.tk


hatab
 
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » Theja Rregullat Shkolles (Theja Rregullat Shkolles)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019