E Premte, 22.03.19, 1:02 AM
Shqipet - Hack MainRegistrationLogin
Welcome Mysafir | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: nicky  
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » si t'ja nderrojm emrin RECULE-BIN-it (si t'ja nderrojm emrin RECULE-BIN-it)
si t'ja nderrojm emrin RECULE-BIN-it
alb-black-ksDate: E Shtun, 28.02.09, 5:29 PM | Message # 1
Private
Group: Users
Messages: 13
Reputation: 0
Status: Jo ne Qasje
1. Shkojmë Start / Run
2. E shkruajmë regedit dhe e shtypim ok.
3. Pastaj e qelim kët folder HKEY_CLASSES_ROOT
4. Dhe hym në kët folder CLSID
5. Pastaj e gjejmë kët folder {645FF040-5081-101B-9F08-00AA002F954E}
6. Dhe e qelim kët folder ShellFolder
7. Dhe e shkojmë në "Attributes" data value prej "40 01 00 20" e shkruajm "50 01 00 20". dhe e bojme ok pastaj prap shkojm në "CallForAttributes" aj osht 4 po ju e boni numrin 0 dhe e shtypim ok dhe kshtu muni ta ndroni emrin e Recycle Bin -binit. [color=blue]


mevlan
 
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » si t'ja nderrojm emrin RECULE-BIN-it (si t'ja nderrojm emrin RECULE-BIN-it)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019