E Hën, 27.05.19, 6:59 AM
Shqipet - Hack MainRegistrationLogin
Welcome Mysafir | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Diskutime te ndrushme » Prezantohu ne forum » Lexo para se me u prezantu: (Lexo para se me u prezantu:)
Lexo para se me u prezantu:
shqipet-hackDate: E Hën, 02.03.09, 3:19 PM | Message # 1
Admin
Group: Administrators
Messages: 1552
Reputation: 0
Status: Jo ne Qasje
Pershendetje

Po shihet qe shumica e antarve hyjn ne ket rubrik pershendetin dhe nuk e lejn nje prezentim qysh i ka hije kti topicu ktu jan te mirseardhura pershendetjet mirpo ndalohet rrepsisht hapja e nje teme pa prezentim

~ Rregull Per Ket Topic

Ndalohen Temat Pa Prezentim ( rrepsisht )
- [ Rregull Per Moderatort - TE DERGOHEN TE GJITHA TEMAT PA PREZENTIM NE SHPORT ] -
Ndalohen Fjalt Banale ( rrepsisht )
Ndalohet Dalja Jasht Teme ( rrepsisht )

Ndalohet Chit / Chat

Ne ket Topic e drejt e antarit osht qe ta bej nje prezentim ( minibiografi ) sa ma te qart / te kuptueshum - kerkohet seriozitet maximal dhe te tregohet e verteta rreth antarit .. [ mbasi qe te gjith e dini se ne nuk kemi qfar te fshehim edhe pse posedojm nofka te ndryshme ne ktu e prezentojm veten me emra real origjinal dhe nuk hezitojm ta themi t' verteten ] kshtu qe mos keni frik nga ndonje gje - qdo prezentim e ka vleren e vet ... prezentimi esht pjes e forumit dhe para se me fillu me hap ndonje tem t' re ne forum ather e vizitoni ket rubrik lexoni rregullat pastaj nese jeni ne pajtim me rregullat tona ather lirisht mundeni me vazhdu me forumin .

Besoj se um kuptut qfar deshta me than me ket .

Me Rrespekt Shqipet-Hack Staff
Faliminderit Per Mirkuptim

 
shqipet-hackDate: E Hën, 02.03.09, 6:56 PM | Message # 2
Admin
Group: Administrators
Messages: 1552
Reputation: 0
Status: Jo ne Qasje
un quhem besnik
 
Forum » Diskutime te ndrushme » Prezantohu ne forum » Lexo para se me u prezantu: (Lexo para se me u prezantu:)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019