E Ejte, 18.04.19, 7:32 PM
Shqipet - Hack MainRegistrationLogin
Welcome Mysafir | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Diskutime te ndrushme » Horoskopi » cilin muaj keni lindur e shifni ca personi jeni.. (cilin muaj keni lindur e shifni ca personi jeni..)
cilin muaj keni lindur e shifni ca personi jeni..
hat-ab_1Date: E Diel, 01.03.09, 9:32 PM | Message # 1
Lieutenant
Group: Administrators
Messages: 556
Reputation: 0
Status: Jo ne Qasje
cilin muaj keni lindur e shifni ca personi jeni..

--------------------------------------------------------------------------------

Muaji ---Janar ---Djemte.
Djemte e lindur ne Muajin Janar jane te
qeshur,te gjalle,te sinqerte dhe te paster me ndjenja te guximshme
Politikane dhe duan Vajza te bukura.

Muaji ---Janar ---Vajzat.
Vajzat
e lindura ne Muajin Janar jane Simpatike,u pelqejne defrimet,dijne te
mbajne veten nga fjalet e Dashurise,qendrojne te paprekshme.

Muaji---Shkurt---Djemte.
Djemte e lindur ne kete Muaj jane te qeshur bien shpejt ne Dashuri jane te vullnetshem,dhe te sinqerte.

Muaji--- Shkurt---Vajzat.
Vajzat e lindura ne Muajin Shkurt jane te guximshme dhe kan Dashuri te madhe,Dashurohen me shpejt,kerkojne te jene te parat.

Muaji--- Mars---Djemte.
Djemt
e lindur ne Mars jane te vendosur nevrik ju pelqejne lojrat kane ide te
bukura,e mbajne fjalen,ju pelqejne studimet jane perparimtare.

Muaji---Mars---Vajzat.
Vajzat
e Muajit Mars jane te shkalluara deshirojne te Martohen shpejt,por nuk
e mbajne fjalen e Dashurise jane te mprehta ne fytyre dhe te shkatheta.

Muaji---Prill---Djemte.
Djemte
e lindur ne Prill jane te rrembyer nuk bejne shaka kane shume
pergjegjesi jane te mprehte ne mendime,Simpatike ndaj Vajzave.

Muaji---Prill---Vajzat.
Vajzat
e lindura ne Prill jane shume te Bukura,shume te shkatheta ne pune,
mundohen te Dashurojne por nuk marrin guxim,Ju pelqejne defrimet.

Muaji---Maj---Djemte.
Djemt e lindur ne Maj jane elegante te sinqerte enderojne ****a qe nuk realizohet.

Muaji---Maj---Vajzat.
Vajzat e lindura ne Maj jane te Bukura,te Sinqerta,kan Deshira te medha,duan te Dashurojne,jane te urta pas Dashurise.

Muaji---Qershor---Djemte.
Djemte
e ketij Muaji jane elegante ju pelqejne Vajzat e Bukura,teper
delikate,besnik dhe grindavece,jane te forte,ju pelqen jeta shtepiake.

Muaji---Qershor---Vajzat.
Vajzat
e Muajit Qershor jane Punetore te Guximshme,ju pelqen jeta ne
Familje,por jane dhe te djallezuara ne Dashuri,Dashurojne shume por
terhiqen shpejt prej saj.

Muaji---Korrik---Djemte.
Djemt e lindur ne Korik jane kokforte te sinqerte dhe te brymosour,kane sjelle te mire,pelqejne Vajzat.

Muaji---Korrik---Vajzat.
Vajzat e Korrikut jane te njoma, te Dashura,jane Zemer gjere me djemte dine te sillen mire,genjehen shpejt per tu Dashuruar.

Muaji---Gusht---Djemte.
Djemte
e ketij Muaji jane te Bukur Zemer mire shakaxhi,Pelqehen nga Vajzat dhe
ndahen shpejt prej tyre,Pelqejne Muziken dhe Defrimet.

Muaji---Gusht---Vajzat.
Vajzat
e lindura ne Gusht jane shume Shume te Bukura me fytyre teper
Simpatike,Dashurohen shpejt ne Sy dhe ne Buze,jane teper te ndjeshme
ndaj muzikes.

Muaji--- Shtator---Djemte.
Djemt e lindur ne
Shtator jane te sjellshem e mbajne fjalen e dhene,Por jan dhe pak
Fanatike kur Dashurojne Seriozisht,Kerkojne Sinqeritet ndaj Vajzes qe
Dashurojne.

Muaji---Shtator---Vajzat.
Vajzat e lindura ne kete Muaj jane te Dashura ju pelqejne Djemte kane trup te Bukur,Por Dashurise i merziten shpejt.

Muaji---Tetor---Djemte.
Djemt e lindur ne Tetor jane te sinqerte,Aktiviste me kujtim te madh,Pelqejne defrimet guximtare e me sjellje te mire.

Muaji---Tetor---Vajzat.
Vajzat e Tetorit jane te Dashura,Ju pelqejne defrimet dhe Muzika,por me shume kane deshire te ecin shetitje me te Dashurin.

Muaji---Nendor---Djemte.
Te lindurit e ketij Muaji jane Perparimtare Energjike Diskutojne rreth problemeve,Jane te Sinqerte.

Muaji---Nendor---Vajzat.
Vajzat e Muajit Nendor jane te Mencura te Sinqerta me Sjelle shume te mire afrojne Djemte,Ju pelqen Dashuria.

Muaji---Dhjetor---Djemte.
Djemt
e lindur ne Dhjetor jane shume qefli,Kan qef te meren me teper me
Sport,por jane dhe Dinake te Paperqendrueshem,Ju pelqen Dashuria e
Sinqerte dhe pse vet nuk jan shume te Sinqerte.

Muaji---Dhjetor---Vajzat.
Vajzat
e lindura ne Dhjetor jane te Sjellshme me ate qe Duan,ju pelqen
defrimi,Por jane dhe Fatkeqe,Dashurojne shpejt dhe kur Martohen kane
deshire te bejne shume Femije.


hatab
 
shqipet-hackDate: E Hën, 02.03.09, 3:13 PM | Message # 2
Admin
Group: Administrators
Messages: 1552
Reputation: 0
Status: Jo ne Qasje
hehe shum mir
 
Forum » Diskutime te ndrushme » Horoskopi » cilin muaj keni lindur e shifni ca personi jeni.. (cilin muaj keni lindur e shifni ca personi jeni..)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019