E Hën, 27.05.19, 7:04 AM
Shqipet - Hack MainRegistrationLogin
Welcome Mysafir | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: nicky  
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » rrite shepjtesin e ramit ne XP |
rrite shepjtesin e ramit ne XP |
shqipet-hackDate: E Premte, 06.02.09, 6:36 PM | Message # 1
Admin
Group: Administrators
Messages: 1552
Reputation: 0
Status: Jo ne Qasje
Praktikisht do te evitojme qe XP te perdore file-n Swap ne vend te RAM-it.
procedoni Start->RUN->regedit dhe gjeni celsin HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contro l\Session Manager\Memory Managementtani ne DisablePagingExecutive vini 1 (per default eshte 0),.

Gjithcka ashte ne rregull po ne qoftese ju ndodh dicka pergjegjsin nuk e marim ne | Shqipet-Hack

 
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » rrite shepjtesin e ramit ne XP |
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019