E Hën, 17.06.19, 5:38 AM
Shqipet - Hack MainRegistrationLogin
Welcome Mysafir | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: nicky  
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » ndryshoj disa zera te pc (windowsit)
ndryshoj disa zera te pc (windowsit)
shqipet-hackDate: E Premte, 06.02.09, 6:46 PM | Message # 1
Admin
Group: Administrators
Messages: 1552
Reputation: 0
Status: Jo ne Qasje
Se Pari Shkojm Star Pastaj Control Panel Hym Ne Control Panel Pasta
Hym Ne Ikonen Sounds And Audio Devices Pastaj Hin Sounds.

PSH.

Nje Shemull Per Kur Dhezet Kompjuteri E Gjon Ku Eshte Start Windows E Shryp Nje Her Pastaj
Browse Dhe E Gjon Qfar Sounds Ose Melodi Don Hin Ok Dhe Kur Te Dhezet Kompluteri E Ke Ate
Melodi Qe E Ke Zgjedhur.

 
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » ndryshoj disa zera te pc (windowsit)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019