E Hën, 17.06.19, 6:45 AM
Shqipet - Hack MainRegistrationLogin
Welcome Mysafir | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: nicky  
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » shpejtoje pc kur te kallet | hiqi ikonat te ora
shpejtoje pc kur te kallet | hiqi ikonat te ora
shqipet-hackDate: E Premte, 06.02.09, 6:50 PM | Message # 1
Admin
Group: Administrators
Messages: 1552
Reputation: 0
Status: Jo ne Qasje
Nese dojna me i hek te gjitha ikonat kha tek shiriti TaskBar apo tek Ora ndryshe duhet te
shkojm ne Strart > pastaj Run > dhe msconfig > dhe zgjedhim Opcionin Startup dhe ja hekim
shenjat e Najkess kreiiTve qatyne qa jon me Najke edhe ja epin 1 restart PC-s edhe e
shohim se ka me Funksionuu kto e jep Vett Windowsiii pa ndihmen e ndonji Programi
 
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » shpejtoje pc kur te kallet | hiqi ikonat te ora
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019