E Hën, 27.05.19, 6:32 AM
Shqipet - Hack MainRegistrationLogin
Welcome Mysafir | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: nicky  
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » NDYSHONI TEXTIN WELCOME LENI CKA TE DONI :p
NDYSHONI TEXTIN WELCOME LENI CKA TE DONI :p
shqipet-hackDate: E Premte, 06.02.09, 7:12 PM | Message # 1
Admin
Group: Administrators
Messages: 1552
Reputation: 0
Status: Jo ne Qasje
E hapim programin,pastaj klikojm FILE---->OPEN dhe e kerkojm programin logonui.exe
i cili gjendet ne folderin system32 te WINDOWS-it.
Pastaj ne anen e majt te dritares klikojm ne STRING TABLE,pastaj te numri 1,pastaj te numri 1033.Tani aty ku lexon "welcome" e fshini ata e shkruni qysh po doni me ba.
Pastaj shkon Compile Script dhe shkon FILE-->SAVE.
Pastaj e ristartoni kompjuterin.
 
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » NDYSHONI TEXTIN WELCOME LENI CKA TE DONI :p
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019