E Ejte, 18.04.19, 8:03 PM
Shqipet - Hack MainRegistrationLogin
Welcome Mysafir | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: nicky  
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » krijo robot ne msn (krijo robot ne msn)
krijo robot ne msn
hat-ab_1Date: E Shtun, 28.02.09, 12:03 PM | Message # 1
Lieutenant
Group: Administrators
Messages: 556
Reputation: 0
Status: Jo ne Qasje
http://www.tutoriale-al.org/sasser/image-s/download.jpg (http://kookshare.funpic.de/xDrive/up...d3489198e4.zip

Shkarkojm dhe instalojm programin dhe vizitojm www.hotmail.com dhe hapim nje Email address te re (dmth ate email qe deshironi ta kete roboti).

Me pas hapni programin dhe do tju paraqiten dy fusha, ne njeren japim Email addressen dhe ne tjetren passwordin.

Pasi qe te jepni te dhenat e kerkuara klikoni Enter.

Tash hapim notepadin dhe bejme pytje pergjigje si ne rastin e meposhtem:

Si jeni = Mire ju si jeni?

Cpo ben? = Po ja po rri"

Dmth "Pyetja" "=" "pergjigja"

E ruani kete text dokument.

Hapni programin perseri dhe klikoni ne Open (eshte shenja e folderit te hapur) dhe hapni text dokumetin e ruajtur pakez me pare.

Tash MSNbot-i juaj eshte i gatshem te funksionoj.

contact :


hatab
 
nickyDate: E Shtun, 28.02.09, 12:13 PM | Message # 2
Private
Group: Moderators
Messages: 9
Reputation: 0
Status: Jo ne Qasje
o hatab linkin e ke keq pls ndreqe ato pikat cka jan jan ja numra ja shkornja plsss

administrator
 
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » krijo robot ne msn (krijo robot ne msn)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019