E Ejte, 18.04.19, 8:17 PM
Shqipet - Hack MainRegistrationLogin
Welcome Mysafir | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: nicky  
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » Si ta ndreqim msn, qe e kan bllokuar me Cod.. (Si ta ndreqim msn, qe e kan bllokuar me Cod..)
Si ta ndreqim msn, qe e kan bllokuar me Cod..
hat-ab_1Date: E Shtun, 28.02.09, 12:09 PM | Message # 1
Lieutenant
Group: Administrators
Messages: 556
Reputation: 0
Status: Jo ne Qasje
Si ta ndreqim msn, qe e kan bllokuar me Cod..

--------------------------------------------------------------------------------

Si ta ndreqim msn, qe e kan bllokuar me Cod..
Nese, mashtroheni dhe e vendosni ket kod ne under nick te msn:
Kodi: n—a_A—ay±m—aACac±Ca?±Ca§AaCaC±OCa—±Ca§±Car?AC a+NC aLaCa
Disa te thojn se te del muzika ne undernick, disa thojn se te dalin ngjyra te mira, e keto jan krejt rrena mashtrime. e nese ndodh e pranon ti ket pra e vendos ket kod ne undernick, atehere msn-ja jote ne pc tonde ne shpi, nuk do te qilet po nese je ne net caffe, vetem e ristarton dhe kryhet problemi, se e kan deepfreez. Si te ndreqem ne shpi shikoni... hyni ketu:
Kodi: C/Documents and Settings/Emri i Userit/ApplicationData/Microsoft/MSN Messenger
Tash shkojm: Tools>Folder options>View>Show hidden files and folders ON i lejon me i pa folderat e fsheheur,
dhe klikon OK dhe ne at folder te paraqiten disa foldera me numra, e ju krejt ato foldera i fshini Delete, dhe pastaj provoni me hi ne msn ( dhe ju ben 100%)


hatab
 
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » Si ta ndreqim msn, qe e kan bllokuar me Cod.. (Si ta ndreqim msn, qe e kan bllokuar me Cod..)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019