E Mëkur, 24.07.19, 7:49 AM
Shqipet - Hack MainRegistrationLogin
Welcome Mysafir | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: nicky  
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » Si Te Ndryshojm Pamje Te GooGles (Si Te Ndryshojm Pamje Te GooGles)
Si Te Ndryshojm Pamje Te GooGles
hat-ab_1Date: E Shtun, 28.02.09, 5:37 PM | Message # 1
Lieutenant
Group: Administrators
Messages: 556
Reputation: 0
Status: Jo ne Qasje
Si Te Ndryshojm Pamje Te GooGles

--------------------------------------------------------------------------------

Shkojm në IE apo Mozilla hapim Google.com pastaj, mjafton qe keto codes ti vendosni ne search dhe te shkoni me klik mbi I'M feeling Lucky dhe do te shihni ndryshimet
Keto me posht jan kodet te cilat perdoren (dmth te vendosen ne search)

Kodet:

google l33t
elgoog
google gothic
ewmew fudd
xx-klingon
xx-piglatin
google bsd
google linux
google easteregg
answer to life, the universe and everything
google gizoogle
google bearshare
google microsoft
find chuck norris
google april fool's
google finnish
google black
google christmas
__________________


hatab
 
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » Si Te Ndryshojm Pamje Te GooGles (Si Te Ndryshojm Pamje Te GooGles)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019