E Hën, 17.06.19, 6:39 AM
Shqipet - Hack MainRegistrationLogin
Welcome Mysafir | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: nicky  
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » Si Ta Bejm Nje Video Se Eshte 1 Gigabajt Ta Kthejm Ne 20 Meg (Si Ta Bejm Nje Video Se Eshte 1 Gigabajt Ta Kthejm Ne 20 Meg)
Si Ta Bejm Nje Video Se Eshte 1 Gigabajt Ta Kthejm Ne 20 Meg
hat-ab_1Date: E Shtun, 28.02.09, 5:43 PM | Message # 1
Lieutenant
Group: Administrators
Messages: 556
Reputation: 0
Status: Jo ne Qasje
Si Ta Bejm Nje Video Se Eshte 1 Gigabajt Ta Kthejm Ne 20 Megabajt :

--------------------------------------------------------------------------------

Ne Kete Tutorial Do Te Mesoni Si Ta Bejm Nje Video Se Eshte 1 Gigabajt Ta Kthejm Ne 20 Megabajt :

1.Hapim Windows Movie Maker

2.E Shtini Videon...Hini File Dhe Open Project Dhe E Gjeni Videon Se Doni Mi Ba 20 Megabajt

Shikoni Foton

http://img88.imageshack.us/img88/9043/92143717uh8.png

4.Dhe Hini FILE Dhe Save Movie File Dhe Hini My Computer Dhe Klikoni Next Ku Shkruan Enter File Name For Your Saved Movie E Shkruani Emrin E Videos Dhe Posht Ku Shkrun Chose A Place To Save Your Movie Osht Ku Don Mir Rujt Videon Ju E Qitni Ne Dektop Ose Dikun Tjeter.........

Shikoni Foton

http://img87.imageshack.us/img87/1871/57586966hd1.png

6.Dhe Pritni Deri Sa Te Behet 100 % Dhe Hini Finish Dhe U Kry Tani Video Se Ka Qen 1 Gigabajt E Keni Bere 20 Megabajt...

Nese Keni problem Tregoni
__________________


hatab
 
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » Si Ta Bejm Nje Video Se Eshte 1 Gigabajt Ta Kthejm Ne 20 Meg (Si Ta Bejm Nje Video Se Eshte 1 Gigabajt Ta Kthejm Ne 20 Meg)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019