E Hën, 27.05.19, 6:16 AM
Shqipet - Hack MainRegistrationLogin
Welcome Mysafir | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: nicky  
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » Hap PC nga Adnimistratori (Hap PC nga Adnimistratori)
Hap PC nga Adnimistratori
alb-black-ksDate: E Shtun, 28.02.09, 6:02 PM | Message # 1
Private
Group: Users
Messages: 13
Reputation: 0
Status: Jo ne Qasje
Kur e hapni kompjuterin del welcome edhe per ta shkruajtur passwordin ne ate moment kur e lyp kompjuteri passwordin nga ju shtypni ctrl alt dhe delete , ctrl dhe alt duke i mbajtur shtypur dhe deleten e shtypni dy her dhe del diqka tjeter
2. Ku shkruan (user name):shkruani administrator
3.ndersa passwordin ku e lyp leni shprast dhe mbasi te shkruani administrator te user name: shtypni enter dhe kompjuteri do te hapet por hapet nga administratori dhe pastaj
4.shkoni start,control panel,user accounts dhe aty na del guest dhe emri i atij personit se si e ka bere emrin e kompjuterit pastaj klikoni te emri i atij personit dhe aty del change name new password etj etj ju shkoni remove password dhe kur e beni kete punim e restartoni kompjuterin dhe u kry mo passwordin nuk do tju lyp keshtu ju ja keni thyer passwordin e kompjuterit[color=gray][b]


mevlan
 
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » Hap PC nga Adnimistratori (Hap PC nga Adnimistratori)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019