E Hën, 17.06.19, 5:38 AM
Shqipet - Hack MainRegistrationLogin
Welcome Mysafir | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: nicky  
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » ndrroje ip ne cs ne shkronja :P
ndrroje ip ne cs ne shkronja :P
shqipet-hackDate: E Premte, 06.02.09, 6:19 PM | Message # 1
Admin
Group: Administrators
Messages: 1552
Reputation: 0
Status: Jo ne Qasje
Se pari himi ne www.no-ip.com edhe himi te Sign-up Now! Dhe e qelim 1 account Himi te ducsetup Himi next next edhe instaLohet pastaj himi te no-ip edhe aty himi Edit e qeLim add-n qe e kemi qel te www.no-ip.com dhe pastaj himi te options dhe veprojm ne kete menyr ja futmi tika te dyav edhe nuk i lojm qe jon me 169 a sdi qysh po i lojm me 10.... Per mu kon ip qel duhet me pas hlds qel ku mund te hini te C:/PROGRAM FILES/VALVE edhe aty e hlds himi aty e qelim serverin edhe bon Amo duhet me pas ksi ip p.sh un i kom sp-clan.no-ip.biz e per mi qel duhet me shku te www.no-ip.com Edhe me hi ne acc tondin edhe me hi Hosts / Redirects tani add edhe te hostname duhet me Lon qysh pe don emrin e severit edhe posht sen nuk prekni edhe i hini Create Host pastaj e qelim edhe 1 her duc no-ip edhe e qelim add-n te Edit edhe 1 her edhe e shohim se osht ajo hostname qe ja kimi lon te www.no-ip.com dhe e trusim nje tik te hosname edhe bohet .!! Kur te hini ne cs te ip e juj ju bon po ashtu edhe tjerve.
 
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » ndrroje ip ne cs ne shkronja :P
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019