E Hën, 27.05.19, 6:06 AM
Shqipet - Hack MainRegistrationLogin
Welcome Mysafir | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Panelli i Kontrollit » Programe » Anti-Trojan Shield 2.1 (Anti-Trojan Shield 2.1)
Anti-Trojan Shield 2.1
hat-ab_1Date: E Diel, 01.03.09, 9:57 PM | Message # 1
Lieutenant
Group: Administrators
Messages: 556
Reputation: 0
Status: Jo ne Qasje
Anti-Trojan Shield 2.1

--------------------------------------------------------------------------------
Anti-trojan mburojës 2.1.0.14

Anti-trojan mburojë (ATS) është një avancuar, tejet efektive Bllokuesi i Trojans, worms, viruset, backdoors, ActiveX kontrolla me qëllim të keq, dhe Java applets. Ajo në mënyrë të efektshme Scans, detects, dhe heq dashakeqe fotografi, duke ruajtur një nivel të jashtëzakonshme personale dhe private të sigurisë. Pa këtë mjet, ju patjetër duhet të shqetesohen ri trojan kuaj dhe viruset, por me Anti-trojan Mburoja ju nuk keni nevojë për brengosje. E saj e integruar update utility gjithmonë mban mbi software i prerjes edge, plotësisht të armatosur për luftë.

Ketuu

______________hatab
 
Forum » Panelli i Kontrollit » Programe » Anti-Trojan Shield 2.1 (Anti-Trojan Shield 2.1)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019