E Hën, 17.06.19, 6:02 AM
Shqipet - Hack MainRegistrationLogin
Welcome Mysafir | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Multimedia » Filma / Movies » Beni ecën vetë [Direct Link] (Beni ecën vetë [Direct Link])
Beni ecën vetë [Direct Link]
hat-ab_1Date: E Hën, 02.03.09, 8:40 PM | Message # 1
Lieutenant
Group: Administrators
Messages: 556
Reputation: 0
Status: Jo ne Qasje
Beni ecën vetë [Direct Link]

[img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/sq/thumb/3/3c/Filmi_Beni_ec%C3%ABn_vet%C3%AB.jpg/280px-[/img]

Regjia: Xhanfise Keko
Skenari: Kiço Blushi
Muzika: Limoz Disdari.
Prodhuesi i filmit: Shqipëria e re
Aktorë kryesorë: Yllka Mujo, Dhorkë Orgocka, Pandi Raidhi, Gjergj Sollaku, Herion Spiro

Përmbajtja e filmit

Benin nuk e lejojnë të luajë jashtë mureve të shtë***ë. Xha Thomai që vjen nga fshati e merr me vehte dhe për herë të parë Beni gjendet pa kujdesin e prindërve. Beni për herë të parë jeton në një familje fshatare ku i duhet të mësojë shumë gjëra të reja. Një natë Beni mbetet i vetëm në mes të pyllit por tashmë ai fillon të zbulojë një jetë shumë pranë natyrës.

Info: http://sq.wikipedia.org/wiki/Beni_ecen_vete
Trailer: http://video.google.com/videoplay?do...58230656901036
Shkarko permes RapidShare:

Kodi:
http://rapidshare.com/files....sa1.rar
http://rapidshare.com/files....sa2.rar
http://rapidshare.com/files....sa3.rar
http://rapidshare.com/files....sa4.rar
http://rapidshare.com/files....sa5.rar
http://rapidshare.com/files....sa6.rar
http://rapidshare.com/files....sa7.rar
http://rapidshare.com/files....kalimi: ayih X

film i bukur.

ose

Madhesia: 645.27 MB
Tipi i fajllit: .avi


hatab
 
Forum » Multimedia » Filma / Movies » Beni ecën vetë [Direct Link] (Beni ecën vetë [Direct Link])
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019