E Hën, 27.05.19, 6:05 AM
Shqipet - Hack MainRegistrationLogin
Welcome Mysafir | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Multimedia » Lojra / Games » Loja shqip-Principata e Arberit. (Loja shqip-Principata e Arberit.)
Loja shqip-Principata e Arberit.
hat-ab_1Date: E Diel, 01.03.09, 9:44 PM | Message # 1
Lieutenant
Group: Administrators
Messages: 556
Reputation: 0
Status: Jo ne Qasje
Loja shqip-Principata e Arberit.

--------------------------------------------------------------------------------
Pershendetje eshte nje loje e re dhe ajo qka eshte me rendesi se eshte shqip.

Kush e njeh Historine dhe kohen e Skenderbeut ka nje perparesi qe te jete sa me i sukseshem.
Deri me tani loja ka 142871 lojtar te aktivizuar si shqiptar ashtu dhe nderkombetar/

Kliko ketu


hatab
 
Forum » Multimedia » Lojra / Games » Loja shqip-Principata e Arberit. (Loja shqip-Principata e Arberit.)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019