E Ejte, 18.04.19, 7:31 PM
Shqipet - Hack MainRegistrationLogin
Welcome Mysafir | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Sport » Futbolli » Futbolli (Futbolli)
Futbolli
shqipet-hackDate: E Diel, 01.03.09, 8:09 PM | Message # 1
Admin
Group: Administrators
Messages: 1552
Reputation: 0
Status: Jo ne Qasje
Tani per tani futbolli eshte duke u zhvilluar me se shumti ne Ilati,Britanin e Madhe(Anglija),Franc,Gjermani e shum e shum ne vende tjera te Europes.
Po ju si anter i forumit shqipet-hack do te kishi dalluar skuadren e ndonje shteti ose cilen skuader e adhuroni .
Ju ne kete forum "Futbolli mund te hapni disa tema per fotboll pa dishym se ne cilen an te botes kurse ne dhe anetaret tjer do tiu pergjisjemi pyetjeve ...
Mundesuar nga Shqipet-Hack.tk
 
Forum » Sport » Futbolli » Futbolli (Futbolli)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019