E Hën, 17.06.19, 5:39 AM
Shqipet - Hack MainRegistrationLogin
Welcome Mysafir | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Qendra e Forumit » Kerkesat, Pyetjet & Pergjigje » Kerkest dhe ndihmat (Kerkesat dhe pyetjet)
Kerkest dhe ndihmat
shqipet-hackDate: E Diel, 01.03.09, 7:52 PM | Message # 1
Admin
Group: Administrators
Messages: 1552
Reputation: 0
Status: Jo ne Qasje
Rregullorja për Pyetje & Bisedime

Nëse keni nevoj për ndihme atëherë vendos tek titulli [Ndihmë]
Nëse keni nevoj për pyetje ose te intereson diqka te dini atëherë shkruaj tek titulli [Pyetje]
Nëse dëshironi të kërkoni diçka atëherë shkruaj tek titulli [Kërkoj]

Shembull:
[Ndihmë] Çfarë është php?
[Pyetje] Ku të gjej host?
[Kërkoj] Program per konvertimin e videove

Kujdes: Vëreni se si mbas, duhet të vendosim përshkrimin e temes apo asaj cfare kerkojmë ne. Duhet të keni kujdes shumë në këtë, sepse po nuk i rrespektuat këto rregulla tema do të mbyllet

 
Forum » Qendra e Forumit » Kerkesat, Pyetjet & Pergjigje » Kerkest dhe ndihmat (Kerkesat dhe pyetjet)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019