E Premte, 22.03.19, 0:58 AM
Shqipet - Hack MainRegistrationLogin
Welcome Mysafir | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: nicky  
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » Enable/Disable Taskmanager (Enable/Disable Taskmanager)
Enable/Disable Taskmanager
hat-ab_1Date: E Shtun, 28.02.09, 12:10 PM | Message # 1
Lieutenant
Group: Administrators
Messages: 556
Reputation: 0
Status: Jo ne Qasje
Enable/Disable Taskmanager

--------------------------------------------------------------------------------

Ok ketu do spjegohet se si me bo enable task manager nqs ju ndodh naj here si mu qe mka ndodh qe mos me dasht me punu taskmanager atehere ja zgjidhja:
Shkojm Start-Run>regedit>Klikojm tek HKEY_CURRENT_USER>klikojm tek Software>Klikojm tek Microsoft>klikojm tek Windows>klikojm tek CurrentVersion>tani klikojm tek Policies>klikojm tek System dhe tek ana e djatht te ajo tabela tjeter klikojm tek REG_DWORD ose Default dhe ja japim Valu-en 1 qe te funksionoj Taskmanager


hatab
 
nickyDate: E Shtun, 28.02.09, 12:11 PM | Message # 2
Private
Group: Moderators
Messages: 9
Reputation: 0
Status: Jo ne Qasje
ej hatab hjeke ket se e kam shty pakes ma heret ok

administrator
 
hat-ab_1Date: E Shtun, 28.02.09, 5:22 PM | Message # 3
Lieutenant
Group: Administrators
Messages: 556
Reputation: 0
Status: Jo ne Qasje
ok ok me fall a

hatab
 
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » Enable/Disable Taskmanager (Enable/Disable Taskmanager)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019