E Hën, 27.05.19, 6:38 AM
Shqipet - Hack MainRegistrationLogin
Welcome Mysafir | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Diskutime te ndrushme » Bisedë e lirë » Bised e lir (Bised e lir)
Bised e lir
shqipet-hackDate: E Diel, 01.03.09, 8:14 PM | Message # 1
Admin
Group: Administrators
Messages: 1552
Reputation: 0
Status: Jo ne Qasje
Ju si anetar te ketij forumi mund te flitni ketu ashtu si bised e lir po nese i mbeshteti rregullat per mos perdorimin e fjaleve ndytese dhe mos perdorimin e temave te ndryshme qe nuk i lejon forumi Shqipet-Hack
 
Forum » Diskutime te ndrushme » Bisedë e lirë » Bised e lir (Bised e lir)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019