E Hën, 27.05.19, 6:05 AM
Shqipet - Hack MainRegistrationLogin
Welcome Mysafir | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: nicky  
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » Si te kerkojm serial number ne google ! (Si te kerkojm serial number ne google !)
Si te kerkojm serial number ne google !
hat-ab_1Date: E Diel, 01.03.09, 10:26 PM | Message # 1
Lieutenant
Group: Administrators
Messages: 556
Reputation: 0
Status: Jo ne Qasje
Si te kerkojm serial number ne google !

--------------------------------------------------------------------------------

Si te kerkojm serial number ne google !

Shko te shoki yn google dhe ne search shtypeni "emrin e Programit" 94FBR
dhe do te keni mundesi te gjeni me leht sn ne google.
Si punon kjo ?

Kjo ne te vertet punon aq leht. 94FBR esht nje pjes e Office 2000 Pro cd key, qe esht gjersisht... Duke kerkuar per emrin e qelsit dhe 94FBR.

Ueb faqja qe esht rikthyer , duke shfletuar ve?an?risht me qelc ju duhet te pritni per serial number.

Shembull :

"Virtual DJ 4" 94FBR
"Nero 7" 94FBR


hatab
 
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » Si te kerkojm serial number ne google ! (Si te kerkojm serial number ne google !)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019