E Hën, 17.06.19, 5:41 AM
Shqipet - Hack MainRegistrationLogin
Welcome Mysafir | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: nicky  
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » hekjani shigjetat e vogla ikonave (shortukacave)
hekjani shigjetat e vogla ikonave (shortukacave)
shqipet-hackDate: E Premte, 06.02.09, 6:41 PM | Message # 1
Admin
Group: Administrators
Messages: 1552
Reputation: 0
Status: Jo ne Qasje
Si te heqim shigjetat e vogla qe jane ne ikonat qe kemi ne ekran (te programeve qe kemi shkarkuar)

start - > run->shkruaj regedit -> ok

HKEY_CLASSES_ROOT\lnkfile\IsShortCut <<-- kujdes lnkfile fillon me L te vogel dhe jo me I te madhe

Kliko dhe fshi IsShortCut

HKEY_CLASSES_ROOT\piffile\IsShortCut
po keshtu kliko dhe fshi IsShortCut

Efekti fillon mbasi kompjuteri rte ristartohet .

 
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » hekjani shigjetat e vogla ikonave (shortukacave)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019