E Hën, 27.05.19, 6:04 AM
Shqipet - Hack MainRegistrationLogin
Welcome Mysafir | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: nicky  
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » Si ta qelim task menagerim nese nuk nna qelet vijoni shenim
Si ta qelim task menagerim nese nuk nna qelet vijoni shenim
shqipet-hackDate: E Diel, 08.02.09, 9:21 PM | Message # 1
Admin
Group: Administrators
Messages: 1552
Reputation: 0
Status: Jo ne Qasje
SI te qelim

taska

menagerim nese

e kemi te

ndalur ...
shkojm Start

-> Run ->

gpedit.msc

-> shkojm

User

configuration

->

Administrator

Teemplates ->

System

->Ctrl+alt+del

options
-> remove task

menager -> e

bojm enable ->

ok -> perseri

->remove task

menager shkojm

-> Not

Confiruged dhe

pastaj apply

ok edhe u kry

 
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » Si ta qelim task menagerim nese nuk nna qelet vijoni shenim
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019