E Ejte, 18.04.19, 7:23 PM
Shqipet - Hack MainRegistrationLogin
Welcome Mysafir | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: nicky  
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » me vjedh rjet (me vjedh rjet)
me vjedh rjet
hat-ab_1Date: E Shtun, 28.02.09, 12:04 PM | Message # 1
Lieutenant
Group: Administrators
Messages: 556
Reputation: 0
Status: Jo ne Qasje
Ktu do te ju tregoj se si te vjedhni rrjet nese e keni Mac adresss Disable ne Router ...

1) Program per scann ( Agry Ip Scanner )

Shkarko kete

http://switch.dl.sourceforge.net/sou.../ipscan221.exe

Tash qka duhet ... skenoni rrjetin Lan ( local area connection )

dhe aty do te ju shfaqen Ip te cilat jan te gjalla qe shfrytzojn rrjet

e selektoni njo me tastin e djatht ja boni show Mac adress e kopjoni ate dhe shkoni keshtu

My Network places Properties / Local area Connection Properties / Tani tek configure / Advanced / Network Adress / Vendose tick tek value..Edhe u Kry


hatab
 
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » me vjedh rjet (me vjedh rjet)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019