E Hën, 27.05.19, 6:40 AM
Shqipet - Hack MainRegistrationLogin
Welcome Mysafir | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: nicky  
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » "trefisho" shpejtлsine e DOWNLOADIT ("trefisho" shpejtлsine e DOWNLOADIT)
"trefisho" shpejtлsine e DOWNLOADIT
hat-ab_1Date: E Shtun, 28.02.09, 12:13 PM | Message # 1
Lieutenant
Group: Administrators
Messages: 556
Reputation: 0
Status: Jo ne Qasje
"trefisho" shpejtлsine e DOWNLOADIT

--------------------------------------------------------------------------------

Tuto: hatab
Web: www.shqipet-hacks.tk
E-mail: rebel_a.k.a_unikkatil@passport.ch

----------------------------------------------------------------------------------------

Qe qysh duhet te trefishoni shpejtesine e DOWNLOADIT.

Une nuk mar pergjegjsine nese juv ndodh diqka PC-s tuaj.mund ta arrini shpejtsini e download psh. nga 190kb/s deri ne 600kb/s.TESTED

Bone save as ket FILe si tweak.reg

Cito:
REGEDIT
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Servic es\Tcpip\Parameters]
"TcpWindowSize"=dword:faf0
"Tcp1323Opts"=dword:0

dhe tani shkoni ja boni SAVE AS ketij file me emrin undo.inf

Cito:
[Version]
signature=$CHICAGO$

[DefaultInstall]
DelReg=Delete_Reg_Entries

[Delete_Reg_Entries]
HKLM,System\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Param eters,TcpWindowSize
HKLM,System\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Param eters,Tcp1323Opts

pastaj te ky FILE i II shko click me te djathten edhe ja boni RUN.
..>pastaj duhet tja boni REBOOT PC tuaj per te pasur efekt


hatab

Message edited by hat-ab_1 - E Shtun, 28.02.09, 12:14 PM
 
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » "trefisho" shpejtлsine e DOWNLOADIT ("trefisho" shpejtлsine e DOWNLOADIT)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019