E Hën, 17.06.19, 6:11 AM
Shqipet - Hack MainRegistrationLogin
Welcome Mysafir | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: nicky  
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » Merja ip shokut prej ne msn :P
Merja ip shokut prej ne msn :P
shqipet-hackDate: E Premte, 06.02.09, 6:15 PM | Message # 1
Admin
Group: Administrators
Messages: 1552
Reputation: 0
Status: Jo ne Qasje
Per te marre Ip e viktimes se pari ju duhet te jeni ne kontakt me te Online
dhe ne momenti qe ju jeni duke folur me Viktimen ju duhet te veproni teshtu:

Se pari i dergoni viktimes nje file (qkado, ben edhe kameren ) pastaj

Shkoni ne START>RUN dhe shkruani "cmd"
pastaj shkruani "netstat"
ne rubriken "foreign IP" gjendet IP e viktimes

 
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » Merja ip shokut prej ne msn :P
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019