E Ejte, 18.04.19, 7:32 PM
Shqipet - Hack MainRegistrationLogin
Welcome Mysafir | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: nicky  
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » si te shkarkojm nga youtube drejt per s'drejt (si te shkarkojm nga youtube drejt per s'drejt)
si te shkarkojm nga youtube drejt per s'drejt
alb-black-ksDate: E Shtun, 28.02.09, 5:40 PM | Message # 1
Private
Group: Users
Messages: 13
Reputation: 0
Status: Jo ne Qasje
tung,
te gjithe e dini se ka shume programe per shkarkimin dhe konvertimin
e video skedave te postuara ne youtube.com, mirepo pse te rendohet
kompjuteri juaj pa nevoje me instalim te programeve prej te cileve nuk
keni asnje dobi tjeter, kur ekzistojne menyra me te thjeshta. p.sh. :
- kopjoni nyjen (linkun ku gjindet) e videos qe ju pelqen te shkarkoni.
- shkoni ne webfaqen CatchVideo.net | Convertir les videos de YouTube, DailyMotion...
- kopjoni nyjen ne fushen e duhur
- klikoni "Convert and download"
- pas disa minutash, kur perfundon konvertimi, klikoni ne pullen "Download"

faqja mund te bej konvertimin ne keto formate (zgjedhni cilin e preferoni):
Windows (.mpg)
Mobile (.3gp)
Mac (.mov)
Audio Only (.mp3)
DVD (.dvd)
Audio (.wav)
iPod/PSP/iPhone (.mp4)
Flash (.flv)

ju uroj shkarkim te shpejte
[color=yellow]


mevlan
 
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » si te shkarkojm nga youtube drejt per s'drejt (si te shkarkojm nga youtube drejt per s'drejt)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019