E Hën, 27.05.19, 6:13 AM
Shqipet - Hack MainRegistrationLogin
Welcome Mysafir | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: nicky  
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » Pastro PC-jen nga filet e pa nevojshme (Pastro PC-jen nga filet e pa nevojshme)
Pastro PC-jen nga filet e pa nevojshme
alb-black-ksDate: E Shtun, 28.02.09, 5:50 PM | Message # 1
Private
Group: Users
Messages: 13
Reputation: 0
Status: Jo ne Qasje
pastro PC-en tuaj totalisht ...
qe ta pastrojsh Pc-en tuaj totalisht nga filet e pa nevojshme e gjera te tilla shkojme keshtu:
1. Për ti fshir , cookie-t, internet Histro-in,Temp File-et OLD fajllat Etc.. Totalisht..
Veprojm kështu..., 2.Shkojm Tek Butoni StarT , 3.Run
4.Në run e Shënojm cleanmgr /sageset:50
dhe te gjitha pikat duhet te tikohen
[color=gray] biggrin :P


mevlan
 
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » Pastro PC-jen nga filet e pa nevojshme (Pastro PC-jen nga filet e pa nevojshme)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019