E Hën, 17.06.19, 6:46 AM
Shqipet - Hack MainRegistrationLogin
Welcome Mysafir | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: nicky  
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » Testoni Antivirusin tuaj (Testoni Antivirusin tuaj)
Testoni Antivirusin tuaj
alb-black-ksDate: E Shtun, 28.02.09, 6:03 PM | Message # 1
Private
Group: Users
Messages: 13
Reputation: 0
Status: Jo ne Qasje
Hapeni Notepad-in.
Dhe vendosni kodi e meposhtem :
X5O!P%@AP[4PZX54(P^)7CC)7}$EICAR-STANDARD-ANTIVIRUS-TEST-FILE!$H+H* Ruajeni me emrin virus dhe prapashtesen .com . Ju preferoj ta ruani ne Desktop.
Hap virus.com per ta testuar antivirusin tuaj,por ediviruseve e gjejne ate.se nuk e hapni besoj qe shumica e anthe ne qofte. Ne qoftese nuk keni ndonje lajmerim nga antivirusi ju sugjeroj ta nderroni ate.[color=blue][i]:P


mevlan
 
Forum » Panelli i Kontrollit » Tutorials & Mësime » Testoni Antivirusin tuaj (Testoni Antivirusin tuaj)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019