E Hën, 27.05.19, 7:14 AM
Shqipet - Hack MainRegistrationLogin
Welcome Mysafir | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Diskutime te ndrushme » Humor & Gjëegjëza » Gjegjeza (Gjegjeza)
Gjegjeza
shqipet-hackDate: E Diel, 01.03.09, 8:18 PM | Message # 1
Admin
Group: Administrators
Messages: 1552
Reputation: 0
Status: Jo ne Qasje
Kur është e zezë është e pastër, kur është e bardhë e përlyer?
-tabela në shkollë

Çka është diçka e madhe, e zezë, me dy këmbë, në shkretëtirë?
Piano-invalid

Nuk e ke dhe nuk të duhet, por nëse nuk e ke kur të duhet, atëherë
kurrë më nuk të duhet - parashuti

Kur Japonezi thotë "Mirëmëngjesi"
- kur të mësojë gjuhën shqipe.

Pse Brus Li nuk luan në filmin "Titanik"?
Të gjithë do ti kishte shpëtuar.

Nëse përmendësh i shumëzon 2344497566 dhe 3586679355,
çka fiton? - rezultat gabim

Vendos një plakë një kapelë në kokë, shkon para pasqyrës,
mendohet dhe thotë: Haj medet, po dal apo kthehem...?

 
Forum » Diskutime te ndrushme » Humor & Gjëegjëza » Gjegjeza (Gjegjeza)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2019